Hasır Dekorasyon

 

Hasır Dekorasyon dendiğinde başta ege bölgesi olmak üzere Türkiye’de ilk akla gelen firmalardan biri olan Erdal hasır Dekorasyon kaliteli işçilik ve ugun fiyatlandırma anlayışı ile hizmetinizdedir.

Dekorasyon fikirleri arasına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Son derece iyi ve kaliteli dekorasyon ürünlerinde şıklık, zarafet ve avangart bir görünüm her zaman ön plana çıksa da son yıllarda farklı dekorasyon tarzları da ağırlık kazanmaya başladı. Dekorasyon ürünleri arasında artık birçok farklı çeşit ile hasır ürünler de yer edinmeye başladı denilebilir. Hasır ürünlerin genelde yayla ve yazlık deniz mekânlarında tercih edilmesi bu alandaki üretimlerimizi de genişletmemizi sağladı denilebilir. Hasır dekorasyon ürünleri içerisinde birçok yeni ürün ortaya çıkarmamızın yanında hasır çatı tasarımlarına da yer veriyoruz. Doğal bir mekân görünümü arayışında olan insanlara sunduğumuz bu çeşitler sayesinde yüksek zevke hitap edecek bir ortam yaratılması sağlanabiliyor. Giderek yaygınlaşan hasır eşya kullanımı sağlık açısından da herhangi bir zararı olmayan aksine yaz aylarında sizleri rahat ettirecek olan tasarımlardır.

Hasır Çatılarda Modern Tasarımlar

Bir mekân düzenlemesi yapacak olan insanlar için oldukça şık hasır çatı modellerimiz bulunuyor. Bu çatılar hasır dekorasyon açısından da oldukça önemli olan tasarımlardır. Doğal hasır malzemelerini kullanarak yaptığımız bu çatılarda uzun süreli kullanım ve yüksek kalite büyük bir önem taşıyor. Bu çatı modellerini istenilen her türlü ortama uygulamak mümkün olmaktadır. Kalite standartları çerçevesinde hazırlanan saz ve hasırlarda mutlaka mekânın konsepti ve alan genişliğine de dikkat ediyoruz. Gerek iç dekorasyonda gerekse dış dekorasyonda önemli bir yere sahip olan bu hasır ürünler genel olarak çatı tasarımlarında kendisini gösteriyor diyebiliriz. Tasarımlarımız arasında evlerin, kafe ve restoranların, deniz kenarlarında bulunan sahil barlarının ve kumsaldaki gölgelerin çatı kısımları için üretimler gerçekleştiriyoruz.

 

Hasır Dekorasyon Ürünleri Hangileri?

Hasır dekorasyon ürünleri içerisinde en çok yer alanlar genelde hasır şemsiyelerdir. Deniz kenarlarında insanların güneşten korunmak için kullandıkları bu şemsiyeleri farklı şekillerde tasarlıyoruz. İster örme şeklinde isterse normal saçak şeklinde kullanılabilecek hale getiriyoruz. Müşterilerin zevk ve tercihlerine göre şekillendirdiğimiz bu dekorasyon ürünleri son derece kaliteli tasarımlardır. Mevsim şartlarından insanları en iyi şekilde koruyacak olan yazlık hasır şemsiyeleri farklı boyutlarda da üretiyoruz. İstenilen boyutlarda ürettiğimiz şemsiyeler de yuvarlak ya da kare formlarını dikkate alıyoruz. Yüksek model seçeneklerinde sunduğumuz dekorasyon ürünleri sayesinde yazlık mekânlar da daha doğal ve daha otantik bir görünüm kazanıyor. Plajların ve kumsalların rengârenk reklam şemsiyeleri ile dolmaması için hasır şemsiyelerin tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Hasır şemsiye modellerinde özellikle saçakları olan şemsiye modellerimiz son derece ilgi görmekte bu ürünlerin farklı kullanım alanları da olmaktadır.

Hasır Dekorasyonlarında Farklı Çatı Tipleri

Hasır alanında verdiğimiz kaliteli hizmetler içerisinde hasır çatı kaplama işlemleri de bulunuyor. Çatı kaplamada genel olarak doğal ot kaplama yöntemini kullanıyoruz. Bu çatılar genel olarak doğal ortamlarda bulunan ve mekânın doğallığını bozmayan işletmelere uyguladığımız hasır dekorasyon hizmetleridir. Mekânın büyüklüğünü esas alarak yaptığımız çatılar sayesinde son derece şık tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Kenar kısımlardan sarkacak şekilde tasarımladığımız ot kaplama sayesinde çok otantik bir görünümü olan işletmeye sahip olabiliyorsunuz. Ot kaplama yanında hasır çatılar arasında örme şeklinde yaptığımız çatılar da bulunuyor. Sağlam bir iskelet üzerinden tasarımladığımız hasırlar güneşin yakıcı etkisinden insanları korumada son derece başarılı denilebilir. Plaj ve sahillerin vazgeçilmeyen çatı modellerinden bir diğeri de kirpi çatı tasarımlardır. En iyi ustalar ile gerçekleştirdiğimiz hasır çatı dekorasyonlarımız sayesinde insanlar son derece keyifli dinlenme keyfi yaşayabiliyorlar.

Hasır Dekorasyon

Örme Plaj Şemsiyelerinin Doğal Görünümleri

En sıradan havuz ve plajları bile son derece doğal ve güzel gösteren örme şemsiyeler hasır dekorasyon ürünlerimiz içerisinde en geniş yere sahip olanlardır. İnsanlara huzur veren ve rahatlatıcı bir etki sunan bu örme şemsiye modelleri ile ot kaplama tasarımları mekânlara olan ilgiyi de arttırmak açısından son derece önemlidir. Eskilerde çok sık kullanılan ancak sonradan önemini yitiren bu hasır dekorasyon ürünleri günümüzde yeniden çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Doğal ot kaplama tekniklerini kullanarak yaptığımız tüm çatı ve şemsiye tasarımlarımızda doğal görünümü bozmamayı hedef alıyoruz. Elegant bir görünüm sunan ve insanlara gerçek bir tatil hissi veren hasır şemsiye ve çatı modelleri her bakımdan değerlendirmeye alınabilecek olan ürünlerdir.

Hasır Ve Ot Kaplamanın Kullanıldığı Alanlar

Hasır dekorasyon ürünlerinin kullanıldığı alanlar oldukça geniş denilebilir. Sadece tatil beldelerinde kullanılmayan hasır kaplamalar şehrin ortasında minik bir kafenin çatısına süsleme yapma amacı ile de kullanılabiliyor. Ancak genel olarak şehre uzak olan doğa ile iç içe olan mekânlarda hasır dekorasyon ürünleri daha fazla tercih ediliyor denilebilir. Kafe ve restoranlarda sıkça karşılaşılan bu has çatılar aynı zamanda havuzlu evlerin bahçelerinde de kullanılabiliyor. Kamelya ya da şemsiyelerde kendini gösteren hasır ve ot kaplamalar ortama doğallık katmada birincil sırada kullandığımız malzemelerdir. Sıradan otel ya da pansiyonlar yerine doğal bir görünümü ya da ambiyansı olan mekânları tercih eden insanlar bu tarz hasır detayların olduğu mekânlara daha fazla ilgi duyuyor denilebilir. Bahçelerde şemsiye ve kamelya olarak da hasır çatılardan yararlanabilirsiniz. Hasır dekorasyon ürünleri dizayn ederken insanların rahat edebilecekleri şekilde tasarım yapılmasına büyük önem veriyoruz.

Hasır Dekorasyon

Doğal Ot Kaplama Ve Hasır Neden Önemli?

İnsanlar yoğun ve stresli yaşam temposundan biraz sıyrılarak tatil havasına girmek için can atıyorlar. Ancak tatil yapmak için yine her yerde beton ve görüntü kirliliğine neden olan ayrıntıların yoğun olduğu yerleri tercih etmiyorlar. Daha doğal ve huzur mekânları tercih etmek istiyorlar. Üretimini gerçekleştirdiğimiz hasır çatı ve ot kaplama çatılar sayesinde insanlar aradıkları tatili daha iyi yaşama imkânı bulabiliyorlar. Doğal ot kaplama şemsiye ve çatı modelleri insanları yalnızca güneşten korumakla kalmıyor aynı zamanda rüzgârı keserek ortamın rahatsız bir durum almasının da önüne geçiyor. Sonbaharda hasır ve ot kaplama ile yapılan kamelyalarda oturmak bu nedenle daha kolay hale geliyor. İlkbaharın ve sonbaharın hafif rüzgârları karşısında da insanlar kamelyada yemek yeme ya da kahvaltı yapma keyfinden geri kalmıyorlar. Tasarımlarımız insanları bunaltmayacak şekilde olup aynı zamanda onların güneşten ve rüzgârdan korunmasına yardımcı olacaktır. Hasır dekorasyon ürünlerimizin çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni de bu malzemelerin temini konusunda sorun yaşanmamasıdır. Yani herhangi bir zarar durumunda yenilenmesi uzun bir zaman almıyor.

Hasır dekorasyon, doğal hasır kaplama, hasır dekorasyon, hasır gazebo, hasır kamış dekorasyon, hasır kaplama, hasır plaj şemsiye, Doğal hasır dekorasyon